Síťová řešení

Našim klientům nabízíme komplexní síťová řešení. Od výstavby malých jednoduchých sítí určených domácnostem až po široce rozvětvenou síťovou infrastrukturu, specifikovanou pro menší kanceláře, středně velké podniky nebo pro velké firmy. Navrhujeme, projektujeme, dodáváme a realizujeme instalaci ethernetových, optických i bezdrátových sítí. Zajišťujeme stálý dohled nad jejich provozem a zaručujeme špičkový servis.

Projekce

Snažíme se přivést Vaše sny k životu. Chápeme, že každému převratnému vynálezu v dějinách lidstva vždy předcházelo několik zásadních kroků. Prvotní myšlenka. Nápad. Detailní plán. Spolehlivý projekt. Samotná realizace jakožto originální řešení problému. První dva kroky necháváme plně ve Vaší režii, ale s plánováním, projekcí a realizací Vám rádi pomůžeme. Nabízíme Vám dlouholeté zkušenosti s projektováním a dodávkami datových sítí typu LAN-WAN i s přípravou infrastruktury sítě tvořené metalickými či optickými rozvody. Víme přesně, jak správně konfigurovat aktivní a pasivní prvky sítě, jak nastavit jejich vzájemnou komunikaci i pravidelnou kontrolu tohoto nastavení. Naše služby a odborné zázemí pokrývají vše od analýzy architektury původní strukturované kabeláže přes návrh, projekci, technické a výkresové zpracování až po samotné uskutečnění projektu a prvotřídní technickou podporu.

Vy víte, co chcete, my víme, jak Vám s tím můžeme pomoci. Jsme WKG Security & IT Communication a dokážeme si poradit v každé situaci.

NAŠE CERTIFIKÁTY

Za dlouhou dobu působení naší firmy v oblasti IT, slaboproudých systémů, elektroinstalací a síťových řešení jsme uzavřeli cenná partnerství s řadou významných českých i nadnárodních společností. O naší odborné způsobilosti a tom, že splňujeme veškeré požadavky dané normou, vás může přesvědčit řada certifikátů, jichž jsme držiteli.