Revize a montáže

Navrhujeme vnější a vnitřní elektrické rozvody, projektujeme elektroinstalace pro slaboproud a uskutečňujeme jejich celkovou montáž. Jsme specialisty na montáže rozvodů datových sítí pomocí strukturované kabeláže. Součástí naší práce je kvalitně zpracovaná projektová dokumentace. Zajišťujeme plný záruční i pozáruční servis. Zákazníkům vždy vycházíme vstříc. Můžete se na nás s důvěrou obrátit

Projekce

Snažíme se Vám usnadnit život. Věříme, že pouze skuteční odborníci umí navrhnout věci tak, aby spolehlivě a dlouhodobě fungovaly podle představ svého majitele. Aby mu přinášely vysoký komfort, potěšení a úspory. Víme, že spokojenost klientů a konečný výsledek se odvíjí již od samotné koncepce a závisí na propracovaném návrhu. Proto naše komplexní služby pokrývají oblast projektování v oboru elektro. Dokážeme vypracovat kvalitní studie a přinést návrhy technického řešení. Realizovali jsme nespočet projektů a získali řadu neocenitelných zkušeností. Jsme dodavateli projektové dokumentace se specializací na elektrorozvody. Námi navržené koncepce počítačových a telefonních sítí, veškerých elektroinstalací a pokládky strukturované kabeláže mají vždy jasný řád, jednoduchou myšlenku, zřetelný rukopis a vysokou odbornou úroveň. 

Správné myšlenky realizované správnými lidmi dokážou divy. Nechte se okouzlit.

NAŠE CERTIFIKÁTY

Za dlouhou dobu působení naší firmy v oblasti IT, slaboproudých systémů, elektroinstalací a síťových řešení jsme uzavřeli cenná partnerství s řadou významných českých i nadnárodních společností. O naší odborné způsobilosti a tom, že splňujeme veškeré požadavky dané normou, vás může přesvědčit řada certifikátů, jichž jsme držiteli.