IT služby

Nabízíme servis výpočetní techniky, díky partnerství renovovaných servisů. Poskytujeme prodej hardwaru společnosti HP a pokladních systémů Lynx.

Philips

Profesionální displeje Philips kombinují nejlepší technologie v odvětví se zaměřením na firmy.

Společnost Philips přišla v roce 1984 s videostěnou a později její technologie Ambilight změnila způsob sledování televize. V současné době se naše technologie vyvíjí směrem k inovacím na poli displejů pro širokou řadu trhů a možností komerčního využití.

Digital Signage je technologie, která zobrazuje požadované informace v elektronické podobě. Na zobrazování se používají panely (LCD nebo LED). Obsah lze vzdáleně v čase řídit prostřednictvím daného softwaru, který umožňuje zobrazovaní obrázků, videí, widgety (jmeniny, počasí, zprávy, datum, sport, čas apod.), webové stránky. Vše můžete jednou nastavit a pak jen jednoduše libovolně měnit obsah. Pokud říkáme, že vzdáleně, tak tím máme na mysli odkudkoli ze zahraničí z jakéhokoli zařízení.

Digital Sigange lze využít jako nástroj pro komunikaci se zákazníkem, ale také pro případné ovlivňování jeho nákupního chování.

Máme ucelené řešení například pro podnikatele, školy, hotely, ubytování, veřejná místa, maloobchodní sítě a potravinářství.