Síťová řešení

Našim klientům nabízíme komplexní síťová řešení. Od výstavby malých jednoduchých sítí určených domácnostem až po široce rozvětvenou síťovou infrastrukturu, specifikovanou pro menší kanceláře, středně velké podniky nebo pro velké firmy. Navrhujeme, projektujeme, dodáváme a realizujeme instalaci ethernetových, optických i bezdrátových sítí. Zajišťujeme stálý dohled nad jejich provozem a zaručujeme špičkový servis.

Optika

Zkracujeme vzdálenosti. Spojujeme Vás tím nejrychlejším možným způsobem s okolním světem. Spolehlivost, přesnost, vysoká efektivita a stabilita při přenosu dat. Optické přípojky navíc umožňují internetové telefonování (VoIP) či přenos televizního signálu ve vysokém rozlišení (HD). To jsou klíčové faktory, proč si klienti z bohatého portfolia našich služeb tak často vybírají připojení k internetu prostřednictvím moderní optické sítě.

V tomto směru jim rozhodně máme co nabídnout: poradenskou činnost, vypracování projektové dokumentace pro rozšíření stávající nebo vytyčení zcela nové síťové infrastruktury, vybudování optických přístupových tras, pokládku standardních optických kabelů i vnitřní strukturované kabeláže, mikrokabelů a speciálních optických vláknových jednotek. 

Nezůstaňte zcela izolovaní. Zvolte technicky vyspělé řešení v podobě optické sítě.