Síťová řešení

Našim klientům nabízíme komplexní síťová řešení. Od výstavby malých jednoduchých sítí určených domácnostem až po široce rozvětvenou síťovou infrastrukturu, specifikovanou pro menší kanceláře, středně velké podniky nebo pro velké firmy. Navrhujeme, projektujeme, dodáváme a realizujeme instalaci ethernetových, optických i bezdrátových sítí. Zajišťujeme stálý dohled nad jejich provozem a zaručujeme špičkový servis.

Kabeláže

Prostřednictvím strukturované kabeláže Vám přinášíme nevyčerpatelný zdroj informací. S pomocí infrastruktury vysokorychlostních počítačových a datových sítí můžete pracovat mnohem efektivněji, budete si blíž se svými přáteli, užijete si více zábavy a v internetu získáte nepostradatelného a spolehlivého pomocníka.

Navrhujeme a realizujeme jednoduché i komplexní kabelážní systémy s hierarchickou strukturou počítačové sítě. Provádíme instalaci metalických i optických kabelů, dodáváme samostatně fungující nebo vzájemně propojená síťová zařízení, která slouží k přenosu digitálních i analogových signálů. Využíváme kabeláže od těchto vrchních firem na trhu, jako jsou Solarix, Schrack, Belden, Legrand, Reichl.

Užívejte si luxusu vysokorychlostního připojení a starosti přenechejte profesionálům.