Síťová řešení

Našim klientům nabízíme komplexní síťová řešení. Od výstavby malých jednoduchých sítí určených domácnostem až po široce rozvětvenou síťovou infrastrukturu, specifikovanou pro menší kanceláře, středně velké podniky nebo pro velké firmy. Navrhujeme, projektujeme, dodáváme a realizujeme instalaci ethernetových, optických i bezdrátových sítí. Zajišťujeme stálý dohled nad jejich provozem a zaručujeme špičkový servis.

Instalace

Našim klientům umožňujeme získat nezanedbatelný náskok před konkurencí. Vždy máme po ruce několik variant řešení, které vyhovují potřebám malých, středně velkých i velkých firem, organizací, podniků, státních zařízení, jednotlivců i společností. Provádíme instalace kabelových rozvodů v objektech všech typů, ať již jde o zabezpečovací systémy, elektronickou požární signalizaci nebo o pokládku datových sítí včetně zafukování a svařování optických kabelů.

Připravíme optimální podobu jednoduché i složité síťové infrastruktury, která zahrnuje její aktivní i pasivní části. Navrhujeme konfiguraci jednotlivých síťových prvků. Uskutečňujeme úplné dodávky, montáž i technický dozor, poskytujeme odborné poradenství i nadstandardní servis. Rádi s Vámi probereme veškeré Vaše připomínky a zohledníme Vaše finanční možnosti.

Přestože znáte svůj cíl, nezůstávejte na místě. Dáme Vašim krokům pevný směr.

NAŠE CERTIFIKÁTY

Za dlouhou dobu působení naší firmy v oblasti IT, slaboproudých systémů, elektroinstalací a síťových řešení jsme uzavřeli cenná partnerství s řadou významných českých i nadnárodních společností. O naší odborné způsobilosti a tom, že splňujeme veškeré požadavky dané normou, vás může přesvědčit řada certifikátů, jichž jsme držiteli.