Slaboproudé systémy

Projektujeme a instalujeme kabelové slaboproudé systémy. Velkou část našich služeb představují také interiérové a venkovní bezpečnostní a kamerové systémy, s nimiž naši zákazníci získávají dokonalý přehled o každé situaci v monitorovaném objektu i mimo něj. Logickými doplňky bezpečnostních systémů jsou elektronická požární signalizace (EPS) a evakuační rozhlas. I v těchto případech máme řešení pro každého. Můžete se spolehnout.

Evakuační rozhlas

Pomáháme chránit lidské životy. Proto nabídka našich služeb zahrnuje návrhy, konzultace, montáže i komplexní technickou podporu systému evakuačního rozhlasu. Evakuační rozhlas představuje stále významnější součást bezpečnostní koncepce v malých, středně velkých i nadnárodních firmách, ve školách, v nemocnicích, na úřadech a v dalších státních zařízeních. Nesmí chybět nikde tam, kde jde o ochranu lidí i majetku. Včasné vyhlášení poplachu je předpokladem rychlé a bezpečné evakuace ohrožených osob, které se nacházejí v krizové situaci.

Nabízíme řešení, které je univerzální, spolehlivé, uživatelsky přívětivé, účinné a cenově dostupné pro každého. 

Chraňte to nejcennější, co máte. Chraňte sami sebe a své nejbližší.

NAŠE CERTIFIKÁTY

Za dlouhou dobu působení naší firmy v oblasti IT, slaboproudých systémů, elektroinstalací a síťových řešení jsme uzavřeli cenná partnerství s řadou významných českých i nadnárodních společností. O naší odborné způsobilosti a tom, že splňujeme veškeré požadavky dané normou, vás může přesvědčit řada certifikátů, jichž jsme držiteli.