Síťová řešení

Našim klientům nabízíme komplexní síťová řešení. Od výstavby malých jednoduchých sítí určených domácnostem až po široce rozvětvenou síťovou infrastrukturu, specifikovanou pro menší kanceláře, středně velké podniky nebo pro velké firmy. Navrhujeme, projektujeme, dodáváme a realizujeme instalaci ethernetových, optických i bezdrátových sítí. Zajišťujeme stálý dohled nad jejich provozem a zaručujeme špičkový servis.

Certifikovaná měření

Víme, co je pro naše zákazníky životně důležité. Víme, že je pro ně klíčové, aby námi navržená a dodaná řešení dlouhodobě spolehlivě fungovala. Rozumíme tomu, že naši klienti nemusejí být odborníky na dostupnost šířky přenosového pásma sítě, na zpoždění přenášených paketů nebo odezvu vzdálených síťových uzlů. Ani nemusejí vědět, co je to jitter. Dokonale chápeme, že zkrátka potřebují, aby jejich připojení k internetu bylo rychlé, bezpečné a maximálně stabilní, aby jim během stahování větších objemů dat síť tzv. nepadala. Proto v naší nabídce poradensko - projekčních služeb figuruje možnost certifikovaného měření stávající nebo i nově položené síťové infrastruktury. S pomocí certifikovaných přístrojů změříme její základní parametry, upozorníme na problémy vzniklé nekvalitní kabeláží nebo jednotlivými aktivními prvky celé soustavy. Zákazníci od nás obdrží slovní i schematický popis kabeláže a do detailů vypracovaný souhrnný přehled o aktuálním stavu datové infrastruktury včetně návrhů vedoucím k odstranění nebo nahrazení problematických míst.

Říká se: „Důvěřuj, ale prověřuj.“, a my s tím naprosto souhlasíme.

NAŠE CERTIFIKÁTY

Za dlouhou dobu působení naší firmy v oblasti IT, slaboproudých systémů, elektroinstalací a síťových řešení jsme uzavřeli cenná partnerství s řadou významných českých i nadnárodních společností. O naší odborné způsobilosti a tom, že splňujeme veškeré požadavky dané normou, vás může přesvědčit řada certifikátů, jichž jsme držiteli.